Aracınızı topladığınız zaman ödeyin ...  €6...Spain'den Kanarya Adaları € 7 ...  Portekiz'den € 8 ...  İtalya'dan € 9 ...  İngiltere'den € 10 ...  Yunanistan'dan € 11 ...  Güney Afrika en düşük fiyat € 11 ...  Kıbrıs € 13 ...  BAE'den € 13 ...  Hollanda'dan € 15 ...  Almanya'dan € 17 ...  Türkiye'den € 18 ...  Fransa'dan € 23 ...  İsviçre'den € 23 ...  ABD'den 30 € ...  Avustralya'dan € 32

Araba Kiralama 121 Araç Kiralama Rezervasyonunuzu İptal Edin

 

bütçe araba kiralama Winnipeg Havaalanı

bütçe araba kiralama Winnipeg Havaalanı

Winnipeg Havalimanı'nda Araç Kiralama

bütçe araç kiralama Winnipeg Havaalanı. Winnipeg Havalimanı'nda çalışan çeşitli araba kiralama firmaları var. Ancak, havalimanında Bütçe, Avis, Alamo, Enterprise, Hertz ve National gibi tüm uluslararası firmaların ve yerel firmaların masalarının ana seviyesinde olduğunu göreceksiniz. Winnipeg tatilinizi geçirmek için harika bir yerdir. Ancak, bu bölgenin güzelliğini keşfetmek için kolayca Winnipeg Havalimanı'nda bir bütçe araç kiralama alabilirsiniz. 

Winnipeg Havaalanı yerel yol güzergahlarına iyi bir şekilde bağlıdır. Ana yol, havaalanına gidip gelen Route 90'dır. Ancak, tüm ana rotalara bağlantılar var. 

Hedefinize Ulaşım

Winnipeg'den bir kiralık araba aldığınızda, kolay yaklaşım içinde çok sayıda harika yer var. İşte bunlardan birkaçı:

Winnipeg

Winnipeg, tarihi mahallelerin kozmopolit bir şehridir. Turistler, şehir ve bu bölgenin tarihi hakkında bilgi edinmek için Manitoba Müzesi'ni ziyaret edebilirler. Konuklar bahçeleri, hayvanat bahçesini veya oyun alanını görmek için Assiniboine Park'a gidebilirler. Ancak, alışveriş yapmak istiyorsanız, Forks Marketlerini ziyaret etmelisiniz, eski bir at ahır binasında bulacaksınız. Turunuzun tadını çıkarmak için harika gece hayatı ve yemek ve çok sayıda sanat galerisi var. 

Winnipeg havaalanından Winnipeg şehrine gelmeniz yaklaşık 15 dakika sürecektir. 90 no'lu rotayı kullanabilir ve daha sonra şehre 57 numaralı rotayı alabilirsiniz. 

bütçe araba kiralama Winnipeg Havaalanı

Winnipeg Plajı

Ucuz araba kiralama Tuz Gölü City Havaalanı

Winnipeg Beach, Winnipeg Gölü'nün güney kıyısında bulunan bir göl kasabasıdır. Turistler güzel marina boyunca yürüyüş yapabilir. Ancak, elinizi yelken veya rüzgar sörfü yaparak da deneyebilirsiniz. Bölgenin pitoresk koylarından birinde dinlendirici bir günün tadını çıkarabilirsiniz. Ancak, canlı eğlencenin keyfini müzik çalarınızda da çıkarabilirsiniz. 

Winnipeg Havalimanı'ndan Winnipeg Plajı'na varmak yaklaşık bir saat sürecek. 90 no'lu rotayı kullanabilir ve daha sonra çevre yolunu ve 8 numaralı rotayı alabilirsiniz. 

Whiteshell İl Parkı

Whiteshell Provincial Park, nehirleri, kumlu plajları, gölleri ve ormanı sunmaktadır. Her mevsim değişiyor ve yılın zamanı ne olursa olsun turistler için daha güzel bir şey sunuyor. Yürüyüş, balık tutma, kano, kar arabası ve su kayağı gibi birçok açık hava aktivitesi vardır. 

Winnipeg Havalimanı'ndan Whiteshell Provincial Park'a varmak iki saatten az zaman alacaktır. Winnipeg şehrinden 44 numaralı rotayı kullanabilirsiniz. 

Daha fazla bilgi

karşılaştırmak araba kiralama Bristol Airport
Araç Kiralama
araba kiralama kiralamak karşılaştırın Varna Havaalanı
kiralık araç kiralama Seattle Tacoma Airport
araba kiralama Murcia havaalanı
Araç Kiralama Vasteras Havaalanı
ucuz araba kiralama Sabiha
Araba Kiralama İrlanda
ucuz araba kiralama
ABD Araç Kiralama
ucuz araba kiralama
karşılaştırmak araba kiralama Kiralama Aberdeen Airport
Araba Kiralama 121 Araç Kiralamalarını Karşılaştır
araba kiralama Alicante havaalanı
McCarran Havalimanı kiralık araba kiralama
karşılaştırmak araba kiralama Guernsey Havaalanı
Araç Kiralama Bergamo Havalimanı
cartrawler Araç Kiralama Glasgow
Dickmans Araç Kiralama Servisi
cartrawler Araç Kiralama Jersey

Avis, Alamo, Bütçe, Europcar, Green Motion, Hertz, Sixt, Thrifty, Enterprise, carhire121, araba kiralama 121, cartrawler, ucuz araba kiralama kiralama havaalanını karşılaştırın