Aracınızı topladığınız zaman ödeyin ...  €6...Spain'den Kanarya Adaları € 7 ...  Portekiz'den € 8 ...  İtalya'dan € 9 ...  İngiltere'den € 10 ...  Yunanistan'dan € 11 ...  Güney Afrika en düşük fiyat € 11 ...  Kıbrıs € 13 ...  BAE'den € 13 ...  Hollanda'dan € 15 ...  Almanya'dan € 17 ...  Türkiye'den € 18 ...  Fransa'dan € 23 ...  İsviçre'den € 23 ...  ABD'den 30 € ...  Avustralya'dan € 32

Araba Kiralama 121 Araç Kiralama Rezervasyonunuzu İptal Edin

 

araba kiralama blackbush havaalanı

araba kiralama blackbush havaalanı

araba kiralama blackbush havaalanı. Hava gemisi sahibi ya da uçan bir buluşma olmanız durumunda, geliş masraflarımız ve durma kartlarımız son derece odaklıdır ve Blackbushe'deki ofisler cennet gibidir. 

Blackbushe uçak terminali ilk olarak 1941'de çalıştı. Başlangıçta RAF Hartfordbridge, Hartfordbridge pedleri olarak bilinen bölgeye dayanıyordu. Standart bir hava kuvvetleri taslağını takiben, o zamanki en büyük hava gemisini havaya uçurmak için teçhiz edilmiş üç adet bütün iklim pistinden oluşuyordu. Olağanüstü olan, arazinin güney çevresini kesen ve ilk yıllarda güvenlik sorunlarına neden olan A30'a yakındı. 

11 Ağustos 1942'de, ana filo, Farnborough'dan Aero Airborne filosu olarak yaşayan bir yerleşim düzenledi. İniş pisti şu anda hala geliştiriliyordu, ancak pistler Horsa ve Hotspur hafif uçaklarını test etmek için kullanıldı. Yıl bitmeden önce üç pist, onbir barınak ve geniş bir kamp alanı ile inşaat yapıldı. A30, Minley vasıtasıyla yollar boyunca yönlendirilen otomobillerle harekete geçti. 

araba kiralama blackbush havaalanı

1943'te, birkaç filo, iniş pistine sık sık rastlanan Tomahawk, Spitfires, Venturas, Mustangs ile birlikte taşındı. Benzer şekilde, iniş pisti Bomber şarjı için bir meşguliyet haline geldi, böylece Halifax, Lancaster, Fortress ve Boston uçağı düzenli manzaralardı. 1944 yılına kadar, 3.000'den fazla pilot sahaya dayanıyordu. 

RAF Hartfordbridge ayrıca, Hava Kuvvetleri İnşaat Birimi tarafından çalışan “FIDO” (Fog Investigation and Dispersal Operation) olarak bilinen bir başka çerçevenin de eviydi. Huniler, pist 26 boyunca iki tarafa yerleştirildi ve yakıtla beslendi. Hunilerin küçük boşlukları vardı ve eğer iniş şeridi pusluyduysa, yakıta dokunuldu. Yapılan duyum, pusun yükselişini ve dağılmasını sağlayacaktır. 

On sekizinci Kasım 1944'te, iniş şeridi, Norfolk'taki karşılaştırılabilir bir alan üzerindeki kargaşa nedeniyle RAF Blackbushe olarak yeniden adlandırıldı. 15 Kasım 1946'da, RAF taşındı ve Hava Terminali, Blackbushe Havalimanı olmak üzere Sivil Havacılık Bakanlığı'na devredildi. A30 hareketi yeniden canlandırıldı. 

araba kiralama blackbush havaalanı

Ana askeri olmayan personel uçuşu, Eylül 1945'te Danimarkalı Havayolları ile Kopenhag ve Stokholm'e tutarlı bir şekilde idare edildi ve Kale ve Focke-Wulf Condors'dan yararlandı. 

Birincil gerçek Hava fiyasko, 5 Ekim 1945'te Blackbushe'ye çarptı. Bir Çekoslovak Hava Kuvvetleri Liberator, Prag'a olan yaklaşımı üzerine, geri gönderilen Çek düzenli milletiyle yola çıktı. Silmeden saniye sonra, uçan makine parçalandı, yükü 23 öldürdü. 

Takip eden birkaç yıl boyunca, örneğin İngiltere, Westminster Airways, Airwork ve Silver City gibi taşıyıcılar, Lancastrians'ın (Lancaster Bombers'ı taşıyan gezgin), DC-3'lerin ve Bristol Freighters'ın çalışmalarına katılmışlardır. 1950 yılına ait gelişmeler, her yıl 11.000'e yükseldi ve 16.000 yolcuyla birlikte. 

araba kiralama blackbush havaalanı

1950'ler, yardım geliştirmeyi gördü, Hava Müteahhitleri, Kanal Adaları'na planlı bir destek vermeye başladılar ve Eagle Airways, DC-3'ler ve Viking taşıyıcıları için Avrupa'ya birkaç ders verdi. Britavia ve Airwork ek olarak, Hermes taşıyıcıyı, Afrika ve Avustralya'ya uçan sözleşmeleri de satın aldı. Blackbushe, Londra Heathrow için güçlü bir yönlendirme hava terminaline dönüştü ve Farnborough Airshow'a giden hava gemisi için bir ev olarak. Ofisler her zaman yeni yapılar, pist büyütmeleri ve yeni navigasyon kılavuzları ve aydınlatma ile güncellendi. 

1955 yılına gelindiğinde, hava terminali her yıl 36.000 gelişmeyle ilgileniyordu. ABD Donanması da benzer şekilde bir karar merkezi olarak bir üs kurdu. Bu yeni uçan makine, örneğin, Kayın Expediters, Dakotas, DC-7s ve Süper Takımyıldızları getirdi. 1950'lerin sonunda, BOACComet uçağının tahrikli görevleri. Farklı yöneticiler, örneğin Pan-Am, SASBEA ve diğerleri, Blackbushe'yi sık sık Heathrow'dan bir yönlendirme olarak kullanıyorlardı. Ne yazık ki, yakın zamanda üretilen Gatwick hava terminali ile, Blackbushe'deki kira tüm gerçeklikte değildi ve bu yöneticiler Gatwick'i kullanmaya başlamak zorunda kaldılar. 

Sonuç ve REBIRTH

1960 yılında Blackbushe Havalimanı kapatıldı ve kuruluşun, aparatların ve armatürlerin büyük kısmı boşaltıldı. Pist kısımları açığa çıkarıldı. Hava uçağı, resmi bir uçuş alanı olarak resmen yeniden canlandırıldığı 6 Ekim 1962'ye kadar kapalı kaldı. 

Yarış

Blackbushe, İngiliz Drag Racing tarihinde kritik doğrulanabilir bir yere sahiptir. Garlits, Ivo ve Nancy gibi saygın Amerikalı isimlerin yer aldığı inanılmaz Dragfest'lerin sahnesiydi ve bu büyük sayıdaki Brits'i kendi makinelerini bırakmak ve inşa etmek için harekete geçirdi. 1970 yılında çocuk NDRC'si için genel bir sahne olarak kabul edildi ve sitenin ilerlemesi için satıldığı 1984'e kadar sık ​​sık kullanmaya devam ettiler. 

BLACKBUSHE 1978'DE PİKNİK

Harvey Goldsmith, Bob Dylan, Eric Clapton ve Band, Joan Armatrading, Graham Parker ve The Rumour, Lake ve Merger'la birlikte gösteriye giden 200.000'den fazla bireyle, şimdiye kadarki en büyük etkinliklerinden birini kurdu. Günün tam bir kaydını burada bulabilirsiniz. 

1985'ten 2015'e kadar, uçak terminali, terminal binasını restore eden ve 1992'de zirveyi tamamlayan British Car Auctions tarafından ele geçirildi. 

araba kiralama blackbush havaalanı

2008 yılında, yakın zamanda çerçevelenmiş Blink, Avrupalı ​​hava taksi hizmetlerini Blackbushe'den Cessna Citation Mustang uçan makinanın armatörünü kullanan 600'den fazla hedefe taşıdı. Bunlar şu anda Blackbushe'de alışılmış bir manzara. 

2015 yılında, uçak terminali Sir Peter Ogden tarafından yürütülen bir mali uzmanlar topluluğuna satıldı. Bu spekülatörlerin 2008 yılında Blink'i kurmuş olmaları için bir coşku var. Kuzey tarafındaki çıkıntılar anlaşmada yer almıyordu, bu nedenle Blackbushe şu anda uçuş grubu için erişilebilir bir barınak ofisine sahip değil. 

Yeni sahipler, hava terminalinin onarımına kaynak koymayı ve kuzey tarafında kaybedilen alanı desteklemek için yeni sığınaklar inşa etmek de dahil olmak üzere ofisleri 21.  yüzyıla taşımayı planlıyorlar. Burada planları hakkında daha fazla bilgi edinin. 

Daha fazla bilgi

Araba Bergamo

karşılaştırmak araba kiralama Brisbane Airport
Araç Kiralama Lugano Havalimanı
kiralama araba kiralama Québec City Jean Lesage Airport
Luton Havalimanı Cartrawler Araç Kiralama
karşılaştırmak Newark Liberty Airport
ucuz araba kiralama gran canaria havaalanı
karşılaştırmak araba kiralama Darwin Havaalanı
karşılaştırmak araba kiralama Perth Havalimanı
Araç Kiralama Berlin Schoenefeld Havalimanı
Araç Kiralama Avustralya
Araç Kiralama Ostend Havalimanı
karşılaştırmak araba kiralama Miami Airport
Araç Kiralama Angelholm Havalimanı
Otomatik Taslak
araba kiralama karşılaştırması
karşılaştırmak araba kiralama Orlando Havaalanı
Araç Kiralama Charles De Gaulle Havalimanı
Araç Kiralama Köln Havalimanı
cartrawler Araç Kiralama Malta
bütçe araba kiralama Winnipeg Havaalanı

Avis, Alamo, Bütçe, Europcar, Green Motion, Hertz, Sixt, Thrifty, Enterprise, carhire121, araba kiralama 121, cartrawler, ucuz araba kiralama kiralama havaalanını karşılaştırın