Aracınızı topladığınız zaman ödeyin ...  €6...Spain'den Kanarya Adaları € 7 ...  Portekiz'den € 8 ...  İtalya'dan € 9 ...  İngiltere'den € 10 ...  Yunanistan'dan € 11 ...  Güney Afrika en düşük fiyat € 11 ...  Kıbrıs € 13 ...  BAE'den € 13 ...  Hollanda'dan € 15 ...  Almanya'dan € 17 ...  Türkiye'den € 18 ...  Fransa'dan € 23 ...  İsviçre'den € 23 ...  ABD'den 30 € ...  Avustralya'dan € 32

Araba Kiralama 121 Araç Kiralama Rezervasyonunuzu İptal Edin

 

Araç Kiralama Cenova Havalimanı

Araç Kiralama Cenova Havalimanı

Araba Kiralama Cenova Havalimanı. Italian Riviera, palmiye kaplı yollara sahiptir. Ancak, bu yolların etrafında sürmek, bir fanteziye benziyor. Eh, şimdi bu harika bölgede daha fazla keşfetmek için Cenova Havalimanı'nda bir araç kiralama anlaşması kiralayabilirsiniz. 

Havalimanında çalışan çeşitli uluslararası ve yerel araç kiralama firmaları var.Bununla birlikte, bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için mükemmel fırsatı bulmak için Carhire121 ile çevrimiçi fiyatı karşılaştırabilirsiniz. 

Cenova Havaalanı'nda bir araba kiralayarak, mümkün olduğu kadar çok şey keşfedebileceksiniz. Bu bölgede keşfedilecek çeşitli yerler var ve bunlardan bazıları:

Cenova

Cenova, Christopher Columbus'un doğum yeri olarak ünlüdür. Ancak, bu şehir harika binalar ile dolu cesur liman ve aynı zamanda zengin bir tarih sunuyor. 

Cenova'dan Cenova'ya gelmeniz yaklaşık 20 dakika sürecektir. Ancak, Cenova şehir merkezi bir ZTL bölgesi tarafından kaplıdır. Bu nedenle, sadece bölge sakinlerinin bu bölgeye arabayla gitmeleri veya park etmeleri mümkündür. Eh, bu bölgenin sınır dışında mevcut sokaklarda çeşitli park yerleri vardır. Ancak, arabanızı park etmek için bir zaman sınırı yoktur ve arabanızı bu alanda park etmek için ödeme yapmanız gerekecektir. Otopark saatleri 08:00 ile 20:00 arasındadır. 

Portofino

Portofino yüzlerce yıldır zengin ve ünlü bir tarih sunan harika bir şehir. Harika sarma sokakları ve üst düzey butikler sunuyor. Bununla birlikte, milyonerlerin yat limanında kalabalığıyla da karşılaşacaksınız. Ayrıca dünyayı izlemek için mükemmel bir yer sunan Swish şarap barlarını da bulacaksınız. 

Ana terminalden Portofino'ya varmak yaklaşık 50 dakika sürecek; havaalanında. Ancak, şehir merkezi, sadece sakinlerin parklarına girebilecekleri ve park edebilecekleri bir ZTL bölgesidir. Eh, Piazza Martiri dells Liberta geniş bir otopark alanı mevcuttur. Ancak, aracınızı saatlik olarak park etmek için ödeme yapmanız gerekecektir. Ücretsiz otopark da mevcuttur, ancak şehirden biraz uzaktır. 

Alassio

Alassio, Nice ve Cenova'nın tam ortasında harika bir yerdir. Ancak, İtalya'daki en iyi şehir plajlarının yanı sıra keşfetmek için güzel eski şehir sunmaktadır. 

Ana havaalanından Alassio'ya varmak yaklaşık bir saat sürecek. Ancak, bu şehirde araç park yeri mevcuttur, ancak bunun için ödeme yapmanız gerekecektir. Bu kasabada misafirlerine otopark imkanı sunan birkaç otel var. 

Katanya

Daha fazla bilgi

Araç Kiralama Cenova Havalimanı
Karşılaştır araba kiralama Newcastle Havaalanı
Araç Kiralama Luqa Havaalanı
karşılaştırmak araba kiralama Glasgow Airport
Araç Kiralama Kanada
Araç Kiralama Florida
ABD'de Ucuz Araba Kiralama
cartrawler Kiralık Araba Heathrow Havaalanı
Avustralya araç kiralama
carhire 121 müşteri desteği
Araç Kiralama Londra
Araç kiralama Vancouver Havalimanı
Araç Kiralama Torino Havaalanı
Araç Kiralama Fransa
Ucuz araba kiralama Tuz Gölü City Havaalanı
karşılaştırmak ucuz araç kiralama San Sebastian havalimanı
araba kiralama blackbush havaalanı
Araç Kiralama Nykoping Havaalanı
karşılaştırmak araba kiralama Ponta Delgada Havaalanı
Gattock cartrawler Araç Kiralama

Avis, Alamo, Bütçe, Europcar, Green Motion, Hertz, Sixt, Thrifty, Enterprise, carhire121, araba kiralama 121, cartrawler, ucuz araba kiralama kiralama havaalanını karşılaştırın