Aracınızı topladığınız zaman ödeyin ...  €6...Spain'den Kanarya Adaları € 7 ...  Portekiz'den € 8 ...  İtalya'dan € 9 ...  İngiltere'den € 10 ...  Yunanistan'dan € 11 ...  Güney Afrika en düşük fiyat € 11 ...  Kıbrıs € 13 ...  BAE'den € 13 ...  Hollanda'dan € 15 ...  Almanya'dan € 17 ...  Türkiye'den € 18 ...  Fransa'dan € 23 ...  İsviçre'den € 23 ...  ABD'den 30 € ...  Avustralya'dan € 32

Araba Kiralama 121 Araç Kiralama Rezervasyonunuzu İptal Edin

 

Araç Kiralama Kuantan Havalimanı

Araç Kiralama Kuantan Havalimanı

Araç Kiralama Kuantan Havaalanı. Kuantan Malezya'nın doğu sahil şeridinde oturuyor. Ülkenin en büyük devleti olan Pahang'ın başkentidir. Bununla birlikte, aynı zamanda tropikal ormanlar, sömürge tarihi ve kumlu plajlar sunuyor. Daha fazlasını görmenizi ve daha fazlasını keşfetmenizi sağlayacak Kuantan Havalimanı'nda araba kiralayabilirsiniz. Ancak, bu güzel bölgeyi keşfedebilir ve gerçek Malezya'yı keşfetmek için pistten inebilirsiniz. 

Kuantan Havalimanı'nda çalışan çeşitli uluslararası ve yerel araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Ancak, Carhire121 ile kolayca bir araba kiralayabilirsiniz. Kuantan Havaalanı'nda en iyi araba kiralama anlaşmasını bulmak için Carhire121 ile fiyatları karşılaştırabilirsiniz. 

Bu bölgede keşfedilecek çeşitli yerler var ve bunlardan bazıları:

Kuantan

Kuantan şehri, Malezya'da gerçek bir yaşam tadı alacağınız ünlü bir turistik cazibe değildir. Ancak, kalabalık sokakları keşfetme şansınız olacak. Kumlu koylar sunan yerel plajları da keşfedebilirsiniz. Ayrıca sıcak suları ve su sporları tesislerini de deneyimleyebilirsiniz. Ancak, etkileyici eski sömürge binalarını mini hayvanat bahçesi ve nehir boyunca bir patika bulacaksınız. 

Kuantan Airpot'tan Kuantan'a ulaşmak yaklaşık 25 dakika sürecektir. Ancak, varış noktanıza ulaşmak için 2 kuzeydoğudan yararlanabilirsiniz. Bu şehrin çevresindeki yollar gezinmek için biraz zor, bu yüzden iyi bir harita almanız gerekecek. Bununla birlikte, bir uydu navigasyon sistemi de alabilirsiniz. Şehre varınca, arabanızı şehre park etmek için iyi bir yer koleksiyonu bulacaksınız. 

Cherating

Cherating, harika bir sahil kasabasıdır. Ancak bu şehir sanatçılar ve sörfçüler arasında ünlüdür. Şehrin kuzeyinde ve yoğun şehirden farklı bir dünyadır. Bununla birlikte, ziyaretçiler sörf dersleri alabilir ve yerel kaplumbağa koruma alanını ziyaret edebilirler. Ayrıca yerel zanaatkârlar tarafından yürütülen sanat derslerini de alabilirsiniz. 

Kuantan Havaalanı'ndan Cherating'e varmak yaklaşık bir saat sürecek. Ancak, sürücülerin hedefe varmak için 3 kuzeydoğu yönünde kullanılması gerekecektir. Kasaba çok küçük ve sahile inen birkaç yolu var. Bu nedenle, kaybolmak çok zor bulacaksınız. 

Pekan

Pekan, Kuantan sahilinde bulunan bir kasabadır. Ancak bu şehir, Pahang Sultan'ın kraliyet koltuğu. Ziyaretçiler için güzel bulvarlar, güzel camiler ve harika bir atmosfer sunuyor. Bununla birlikte, bazı harika sokak yemekleri tezgahlarının yanı sıra cılız Old Town'ı da bulabileceksiniz. 

Ana havalimanından Pekan'a gelmeniz yaklaşık 40 dakika sürecektir. Ancak, varış noktanıza ulaşmak için rota 3 güneyinden yararlanabilirsiniz. Bu şehir nispeten küçük ama gezinmek için biraz zor olabilir. Arabanızı bu şehre park etmek için çeşitli yerler var. 

kuala Lumpur

Daha fazla bilgi

karşılaştırmak araba kiralama Melbourne Havalimanı
araç kiralama rezervasyonunuzu iptal etme
karşılaştırmak araba kiralama Kiralama Aberdeen Airport
Araç Kiralama Fiyatlarını Karşılaştır
cartidorler Benidorm'da Araba Kiralama
Araç Kiralama Fazla Sigorta
karşılaştırmak araba kiralama Marbella havalimanı
Araç Kiralama Lugano Havalimanı
Karşılaştır araba kiralama Phoenix Airport
karşılaştırmak araba kiralama Perth Havalimanı
ABD Araç Kiralama
karşılaştırmak araba kiralama Orlando Havaalanı
Araç Kiralama İspanya

Araç Kiralama Edinburgh Havalimanı
Araç Kiralama Cenevre
karşılaştırmak araba kiralama George Bush Havaalanı
cartrawler Malaga Havaalanı
Karşılaştır araba kiralama Gold Coast Airport
Araba Kiralama ile Bir Araç Kiralama 121

Avis, Alamo, Bütçe, Europcar, Green Motion, Hertz, Sixt, Thrifty, Enterprise, carhire121, araba kiralama 121, cartrawler, ucuz araba kiralama kiralama havaalanını karşılaştırın