Aracınızı topladığınız zaman ödeyin ...  €6...Spain'den Kanarya Adaları € 7 ...  Portekiz'den € 8 ...  İtalya'dan € 9 ...  İngiltere'den € 10 ...  Yunanistan'dan € 11 ...  Güney Afrika en düşük fiyat € 11 ...  Kıbrıs € 13 ...  BAE'den € 13 ...  Hollanda'dan € 15 ...  Almanya'dan € 17 ...  Türkiye'den € 18 ...  Fransa'dan € 23 ...  İsviçre'den € 23 ...  ABD'den 30 € ...  Avustralya'dan € 32

Araba Kiralama 121 Araç Kiralama Rezervasyonunuzu İptal Edin

 

Araç Kiralama Penang Havaalanı

Araç Kiralama Penang Havaalanı

Araç Kiralama Penang Havaalanı. Malezya sahilindeki Penang Adası, muhteşem plajları, lezzetli mutfağı ve inanılmaz kültürel karışımıyla ünlüdür. Eğer Penang Havalimanı'na geliyorsanız, araba kiralamak için idealdir. Ancak, şimdi Penang Havaalanı'nda en iyi araba kiralama anlaşmasını almak için Carhire121 ile fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bu harika adayı kendi hızınızda keşfetmeniz için bir araba kiralama hizmeti size yardımcı olacaktır. Kolayca hareket etme özgürlüğüne sahip olacaksınız. 

Penang Havalimanı'nda çalışan çeşitli uluslararası ve yerel araç kiralama firmaları var. Bu nedenle, Carhire121 ile fiyatları karşılaştırmak ve en iyi araba kiralama anlaşmasını almak için idealdir. Carhire121, ihtiyaçlarınız için en iyi araba kiralama anlaşmasını karşılaştırmak ve bulmak için size yardımcı olacaktır. 

Bu bölgede keşfedilecek çeşitli yerler var ve bunlardan bazıları:

George Town

George Town, Penang Adasının başkentidir. Bu şehir harika bir atmosfer korur. George Town, Çin, Müslüman, Hint ve Avrupa tarihi ile zengin bir kültürel karışım sunmaktadır. Bununla birlikte, farklı kültürlerden harika yemekler ve mimari sunuyor. Ayrıca bazı olağanüstü sokak yiyecekleri ve hareketli gece pazarlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte, ayrıca Penang Tepesi'nin tepesine doğru fünikülere binebilirsiniz. 

Penang Havaalanı'na George Town'a varmak yaklaşık 30 dakika sürecektir. Bununla birlikte, 6 kuzey ve doğu rotasından yararlanabilirsiniz. Bazı sokak park yerleri arabanızı park etmek için bir ücret talep edecektir. 

Penang Ulusal Parkı

Milli Park, tropik yağmur ormanlarının yanı sıra güzel plajlar sunmaktadır. Birçok vahşi yaşam türü ve ayrıca bazı yürüyüş fırsatları sunmaktadır. Ancak ziyaretçiler, balık tutmanın, kuş gözlemciliğinin, güneşlenmenin veya kumlu plajlardan birinde gölgelik yürüyüşünün tadını çıkarabilirler. Hedefinize ulaşmak için tekneyi veya ayağınızı kullanabilirsiniz. 

Penang Havaalanı'ndan Milli Park'a varmanız yaklaşık 1 saat sürecektir. Ancak, sürücüler kuzey ve batı istikametinde rota 6'yı kullanabilirler. 

Batu Feringghi

Batu Feringghi, Malezya'nın en ünlü sahil beldelerinden biridir. Bununla birlikte, beyaz, sallanan palmiye ağaçları ve kumlu plajları ile hareketli bir yer sunuyor. Ziyaretçiler ayrıca plajda tembel bir gün geçirebilir ya da gece markette alışveriş yapabilirler. Ancak su sporlarının da tadını çıkarabilirsiniz. 

Ana Havaalanından Batu Feringghi'ye varmak yaklaşık bir saat sürecek. Bununla birlikte, 6 kuzey ve doğu rotasından yararlanabilirsiniz. Sahil boyunca misafirler için otopark olanağı sunan çeşitli büyük tatil köyleri bulunmaktadır. Ancak, tüm büyük cazibe merkezlerinde otopark da mevcuttur. 

Kuantan

Daha fazla bilgi

karşılaştırmak araba kiralama Montpellier Méditerranee Havaalanı
Araç Kiralama Malta Havaalanı
araba kiralama kiralamak Sofya Havalimanı
Araç Kiralama Sigortası
Karşılaştır araç kiralama kiralama Londra Stansted Airport
Araç Kiralama Manchester
karşılaştırmak araba kiralama Jersey havaalanı
Araç Kiralama Kuala Lumpur Havaalanı
karşılaştırmak araba kiralama Ponta Delgada Havaalanı
ucuz araç kiralama Antalya Havalimanı
Karşılaştır araba kiralama Gold Coast Airport
ucuz araba kiralama Alicante
cartrawler Araç Kiralama Jersey
Araç kiralama bürosu Denver Airport
cartrawler Araç Kiralama Dublin Havalimanı
cartedler Araç Kiralama Leeds
karşılaştırmak araba kiralama Leeds Bradford Havaalanı
kiralık araç kiralama San Francisco Airport
araba kiralama blackbush havaalanı
araç kiralama madrid havalimanı

Avis, Alamo, Bütçe, Europcar, Green Motion, Hertz, Sixt, Thrifty, Enterprise, carhire121, araba kiralama 121, cartrawler, ucuz araba kiralama kiralama havaalanını karşılaştırın