Aracınızı topladığınız zaman ödeyin ...  €6...Spain'den Kanarya Adaları € 7 ...  Portekiz'den € 8 ...  İtalya'dan € 9 ...  İngiltere'den € 10 ...  Yunanistan'dan € 11 ...  Güney Afrika en düşük fiyat € 11 ...  Kıbrıs € 13 ...  BAE'den € 13 ...  Hollanda'dan € 15 ...  Almanya'dan € 17 ...  Türkiye'den € 18 ...  Fransa'dan € 23 ...  İsviçre'den € 23 ...  ABD'den 30 € ...  Avustralya'dan € 32

Araba Kiralama 121 Araç Kiralama Rezervasyonunuzu İptal Edin

 

Araç kiralama Vancouver Havalimanı

Araç kiralama Vancouver Havalimanı

Kanada'da Kiralık

Araba kiralama Vancouver Havaalanı. British Columbia, Kanada'nın en batı eyaletidir. Muhteşem manzara ve heyecan verici kasaba ve şehirler sunuyor. Ancak, Vancouver Uluslararası Havalimanı'nda araba kiralama hizmeti almak bu güzel bölgeyi keşfetmek için ideal bir yoldur. 

Vancouver Uluslararası Havaalanı, yerel yol güzergahlarıyla sorunsuz bir bağlantıya sahiptir. Güzergah 99 kuzeyi şehir merkezine ve aynı zamanda da güney sınırına doğru kuzeye gidiyor. Ancak, trafik yoğun saatlerde şehre yakınlaşabilir, bu nedenle seyahatiniz için ekstra zaman ayırmak akıllıca olacaktır. 

Kanada'daki şehirlerden uzaklaşırken, sürücüler yolda vahşi hayvanlara dikkat etmelidir. Bununla birlikte, buzlu ve karlı koşullarda ekstra araba almanız tavsiye edilir. 

Araç kiralama Vancouver Havalimanı

Vancouver

Vancouver kalabalık ve yoğun bir şehir. Ünlü özelliklerinden biri harika çevreleyen manzara. Ancak karla kaplı dağlar ve güzel plajlara kozmopolit merkezden kolayca ulaşılabilir. Bölge, mütevazı bir canlı mutfak sahnesine sahiptir. Fantastik uluslararası restoranlar ve muhteşem deniz ürünleri sunmaktadır. Atmosferik rıhtımı keşfetmek için çok sayıda güzel mahalle vardır. Her zaman görülecek ve yapılacak bir şey var. 

Vancouver Uluslararası Havaalanı'ndan Vancouver şehrine gelmeniz yaklaşık 20 dakika sürecektir. 99 no'lu güzergâhtan yararlanabilirsiniz. Ancak, Vancouver'da caddede park etmek için ödeme yapmanız gerekecektir. 

Seymour İl Parkı

Buraya şehir merkezinden gelmeniz sadece 30 dakika sürecek. Seymour İl Parkı'na gelen ziyaretçiler, kentin ilgi çekici yerlerinde geçirdikleri aynı gün muhteşem açık alanların tadını çıkarabilirler. Ancak, yürüyüş, snowboard, dağ bisikleti, kayak, balık tutma, yüzme ve binicilik gibi birçok macera aktivitesi vardır. Yıldızların altında bir gece geçirmek isteyenler için kamp alanları da mevcuttur. 

Uluslararası Havaalanından Seymour İl Parkı'na varmak yaklaşık bir saat sürecek. 

Harrison Kaplıcaları

Vancouver şehrinin doğusunda küçük bir köydür. Ve Harrison Gölü'nün güneyinde oturuyor. Ayrıca, geri tekme ve kolay almak için harika bir yerdir. Ancak, Harrison Hot Springs, kaplıca spa, pitoresk plaj, şirin dükkanlar ve doğal yürüyüş parkurları sunmaktadır. Gölde tekne turları da mevcuttur ve arabayla 15 dakikalık mesafede dört golf sahası bulunmaktadır. 

Vancouver Uluslararası Havaalanı'ndan Harrison Hot Springs'e ulaşmak yaklaşık 90 dakika sürecektir. Buraya varmak için Otoban 1 veya daha doğal Otoban 7'yi kullanabilirsiniz. Bu köyde sokakta çok sayıda park yeri bulunmaktadır. 

Daha fazla bilgi

araç kiralama OHare Uluslararası Havaalanı

Araç Kiralama Glasgow Havalimanı
karşılaştırmak araba kiralama Bastia Havaalanı
karşılaştırmak araba kiralama Washington Dulles Airport
Araç Kiralama Londra
bütçe araç kiralama Minneapolis Havaalanı
cartrawler Araç Kiralama Dublin
Budget Araç Kiralama Logan Havalimanı
karşılaştırmak araba kiralama Granada Havaalanı
Araç Kiralama Kolombo Havaalanı
Otomatik Taslak
Araç Kiralama Memmingen Havalimanı
araba kiralama kiralamak karşılaştırın Varna Havaalanı
karşılaştırmak araba kiralama Hamilton Airport
Avustralya araç kiralama
araç kiralama Montréal Havaalanı
Araç Kiralama Berlin Schoenefeld Havalimanı
Araç Kiralama Toronto Pearson Havalimanı
Cartrawler Araç Kiralama Karşılaştır
ucuz araba kiralama Baltimore Washington Airport
Araç kiralama Vicenza Airport

Avis, Alamo, Bütçe, Europcar, Green Motion, Hertz, Sixt, Thrifty, Enterprise, carhire121, araba kiralama 121, cartrawler, ucuz araba kiralama kiralama havaalanını karşılaştırın