Aracınızı topladığınız zaman ödeyin ...  €6...Spain'den Kanarya Adaları € 7 ...  Portekiz'den € 8 ...  İtalya'dan € 9 ...  İngiltere'den € 10 ...  Yunanistan'dan € 11 ...  Güney Afrika en düşük fiyat € 11 ...  Kıbrıs € 13 ...  BAE'den € 13 ...  Hollanda'dan € 15 ...  Almanya'dan € 17 ...  Türkiye'den € 18 ...  Fransa'dan € 23 ...  İsviçre'den € 23 ...  ABD'den 30 € ...  Avustralya'dan € 32

Araba Kiralama 121 Araç Kiralama Rezervasyonunuzu İptal Edin

 

karşılaştırmak araba kiralama Frederic Chopin Havaalanı

karşılaştırmak araba kiralama Frederic Chopin Havaalanı

Frederic Chopin Havaalanında Araç Kiralama

Frederic Chopin Havaalanı, Varşova Chopin Havaalanı olarak da bilinir. Varşova, Polonya'nın başkentidir. Tarih ve kültür sunan modern ve dinamik bir şehir. Ancak, 2.  Dünya Savaşı ve Chopin ile bağlantıları var. Polonya'nın en işlek bölgesi olup, Varşova'ya seyahat eden birçok kişiye hizmet vermektedir. Ancak, yakınlarda Frederic Chopin Havalimanı'ndan araç kiralamanızı popüler bir seçenek haline getiren çok sayıda kasaba ve şehir bulunmaktadır. Carhire121 ile Frederic Chopin Havalimanı'nda araç kiralama için fiyat karşılaştırılabilir. Havalimanında çalışan çeşitli uluslararası ve yerel araç kiralama firmaları var.

Ziyaret edilecek çeşitli yerler var ve bazıları:

karşılaştırmak araba kiralama Frederic Chopin Havaalanı

Varşova

Varşova, ünlü bir UNESCO Dünya Mirası. Seyahatiniz sırasında ziyaret etmeniz gereken Old Town'u dikkatli bir şekilde restore edebilirsiniz. Varşova'daki birçok görülmeye değer yerler varsa. Ancak Polonya, Chopin ile olan bağlantılarını kutlamaktan gurur duyar ve Varşova kentindeki nüfuzunu Frederic Chopin Müzesi ve tiyatroları gibi kentte farklı ilgi alanları ile açıkça fark edeceksiniz. 

Varşova Havaalanı'na Varşova'ya varmak 15 dakika sürecektir. Ancak, varış noktanıza ulaşmak için DW634'ü kullanabilirsiniz. Yüksek yoğunluklu tıkanıklık nedeniyle şehir merkezinde park etmek zor olabilir. Otoparklı bir otel için rezervasyon yaptırmak idealdir. 

Kampinos Ulusal Parkı

Kampinos'ta ormanı ve denizi yaşayabilirsiniz. Polonya'nın en büyük milli parkıdır. Bu bölge yürüyüşçüler, bisikletçiler ve yürüyüşçüler için ünlüdür. Ancak, en yakın şehirden temiz hava için bir nefes sunuyor. Bu parkta bir manastır ve Roma tarzı bir manastır gibi çeşitli tarihi işaretler vardır. Bunları yürüyüş parkurlarında keşfedebilirsiniz. 

karşılaştırmak araba kiralama Frederic Chopin Havaalanı

karşılaştırmak araba kiralama Frederic Chopin Havaalanı

Frederic Chopin Havaalanı'ndan Kampinos Milli Parkı'na gelmeniz yaklaşık 45 dakika sürecektir. Ancak, varış noktanıza ulaşmak için DW634'ü kullanabilirsiniz. Bu parkta birçok park yeri var. 

Daha fazla bilgi

Kielce

Kielce, dünyanın her yerinden gelen turistleri çeken Swietokrzyskie Dağları'nda bir yerdir. Şehirde 5 doğal rezerv sunmaktadır. Ancak, çeşitli eşsiz müzeler var ve bu şehirde görülecek ve yapılacak çok şey var. 

Frederic Chopin Havaalanı'ndan Kielce'ye varmak için sizi 2.5 saatte alacaksınız. Gideceğiniz yere ulaşmak için DK7 ve S7'yi kullanmanız gerekecektir. 

araba kiralama 121 blog

Billund Havalimanı'nda Araç Kiralama
araç kiralama rezervasyonunuzu iptal etme
Araç Kiralama İspanya
ABD'de Ucuz Araba Kiralama
karşılaştırmak ucuz araç kiralama Faro Havaalanı
Araç Kiralama Nice
karşılaştırmak araba kiralama Toronto City Havaalanı
Araç Kiralama Kuala Lumpur Havaalanı
cartrawler Oto Kiralama Lizbon Havaalanı
araba kiralama blackbush havaalanı
Araç Kiralama Norman Manley Havalimanı
cartrawler Araç Kiralama Glasgow
Cartrawler Araç Kiralama Edinburgh
karşılaştırmak araba kiralama Darwin Havaalanı
Araç Kiralama Turin Havaalanı
Araç Kiralama Montego Bay Havaalanı
Araç Kiralama Karşılaştırması
karşılaştırmak araba kiralama Ponta Delgada Havaalanı
Ucuz araba kiralama Tuz Gölü City Havaalanı
araba kiralama tenerife kuzey havaalanı karşılaştırmak

Avis, Alamo, Bütçe, Europcar, Green Motion, Hertz, Sixt, Thrifty, Enterprise, carhire121, araba kiralama 121, cartrawler, ucuz araba kiralama kiralama havaalanını karşılaştırın